CONFidence 2015 Kraków

Posted in Random stuff on May 28th, 2015 by Nism0

Z przykrością trzeba stwierdzić, że jedna z czołowych, polskich konferencji nt security IT dobiegła końca.
Czas na sprawozdanie, o tyle ciekawe, że miałem okazję być wolontariuszem (tzw “angel”) na moim pierwszym CONFidence… Read more »

Informatykiem być

Posted in Random stuff on June 14th, 2012 by Nism0

Cześć.

Po dłuższej przerwie , wpadł mi do głowy pomysł na post (oraz trochę czasu wolnego się znalazło na tego typu działalności ).
Dzisiejszy post to taki trochę offtop, i dotyczy postrzegania informatyków bądź osób zajmujących się informatyką (chociażby amatorsko) przez ludzi “z zewnątrz”. Read more »

Crysis 2

Posted in Random stuff on May 6th, 2011 by Nism0

Hi.
Postanowiłem wyrazić swoją opinię na temat tej gry, bo zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie i myślę że nie tylko na mnie. Ale do rzeczy. To, co mnie najbardziej urzekło w tej wersji Crysis’a to oczywiście … Read more »

Crackme

Posted in Random stuff on May 4th, 2011 by Nism0

W sieci trwa fajny event, który polega na stworzeniu własnego crackme. Do wytgrania wejściówka na tegoroczną CONFidence. Read more »

printf(“hello world”);

Posted in Random stuff on April 30th, 2011 by Nism0

Reaktywacja ! Po raz kolejny już wznawiam prowadzenie bloga (niestety znów opartego na gotowcu). Od ostatniej odsłony minęło kilka (kilkanaście ? ) miesięcy, wobec czego pomyślałem że fajnie by było o różnych fajnych, ciekawych rzeczach popisać.
Read more »